Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A to podobno nie jedyna akcja o zabarwieniu erotycznym w naszym mieście ? czy ktoś coś wie ? czy to tylko plotki ? 
  Ja słyszałem, że żona znanego kraśnickiego biznesmena (już dawno po czterdziestce ) spotyka się ze studentem też w wynajętym mieszkaniu przy Piaskowej. Baby co go wypatrzyły mówią że na bank robi to za pieniądze bo zajebiście przystojny i mógłby sobie tuzin larw wyrwać na poczekaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja słyszałem, że żona znanego kraśnickiego biznesmena (już dawno po czterdziestce ) spotyka się ze studentem też w wynajętym mieszkaniu przy Piaskowej. Baby co go wypatrzyły mówią że na bank robi to za pieniądze bo zajebiście przystojny i mógłby sobie tuzin larw wyrwać na poczekaniu.
Niezła jeszcze z niej szprycha i cycki ma powabne :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła jeszcze z niej szprycha i cycki ma powabne :)))
Idź do okulisty dobry człowieku, bo chyba niedowidzisz, chociaż de gustibus non disputandum est
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja słyszałem, że żona znanego kraśnickiego biznesmena (już dawno po czterdziestce ) spotyka się ze studentem też w wynajętym mieszkaniu przy Piaskowej. Baby co go wypatrzyły mówią że na bank robi to za pieniądze bo zajebiście przystojny i mógłby sobie tuzin larw wyrwać na poczekaniu.
 
Ja słyszałem, że żona znanego kraśnickiego biznesmena (już dawno po czterdziestce ) spotyka się ze studentem też w wynajętym mieszkaniu przy Piaskowej. Baby co go wypatrzyły mówią że na bank robi to za pieniądze bo zajebiście przystojny i mógłby sobie tuzin larw wyrwać na poczekaniu.
WIEM WIEM TO TEN BUSIARZ TŁUCZE MOJO STARO... ALE DO CZASU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o kogo chodzi? bo mnie ciekawośc zżżżżżżżżera????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o kogo chodzi? bo mnie ciekawośc zżżżżżżżżera????
  idź do fryzjera, na siłownię, wciągnij brzuch, przestań pić i nie musisz się obawiać :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w starostwie nie ma sexafer ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w starostwie nie ma sexafer ?
Są,bo zawsze były.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są,bo zawsze były.
  Tam, gdzie praca jest lekka i przyjemna, a towarzystwo mieszane, seks dosłownie wisi w powietrzu. I to jest zgodne z naturą. Nie należy z tym walczyć i tego piętnować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam, gdzie praca jest lekka i przyjemna, a towarzystwo mieszane, seks dosłownie wisi w powietrzu. I to jest zgodne z naturą. Nie należy z tym walczyć i tego piętnować.
Wszystko OK. ale trzeba to wszystko opodatkować, no i kasy fiskalne na du.py POprzypinać, kraj teraz jak nigdy dotąd POtrzebuje kasy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze................ co w tym złego ze ludzie się bzykają ???? Tak samo jedzą, śpią, wypróżniają się........ załatwiają swoje potrzeby..... czy tak trudno zrozumieć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze................ co w tym złego ze ludzie się bzykają ???? Tak samo jedzą, śpią, wypróżniają się........ załatwiają swoje potrzeby..... czy tak trudno zrozumieć ?
  KURCZE :D TAK CZĘSTO ...........................................SYSTEMATYCZNIE???????????????????  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są,bo zawsze były.
  Rozpisz się troche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze................ co w tym złego ze ludzie się bzykają ???? Tak samo jedzą, śpią, wypróżniają się........ załatwiają swoje potrzeby..... czy tak trudno zrozumieć ?
  Dotąd, dopóki nie rozbijają małżeństw, wszystko jest OK. Zdrada kobiety pracującej w samorządzie to krach rodziny, więzi rodzinnych, trauma dla dzieci, które muszą znieść konsekwencje "nadpobudliwości" seksualnej swej mamusi (rozwód)... urzędniczko - pisząc taką głupkowatą wypowiedź wystawiasz sobie nie najlepsze świadectwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadźka da sobie radę. Zbierzta się na kupę i pocałujta Jadźkę w ... To co u Jadźki leży na podłodze, to niektórzy muszą po to na palcach stawać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadźka da sobie radę. Zbierzta się na kupę i pocałujta Jadźkę w ... To co u Jadźki leży na podłodze, to niektórzy muszą po to na palcach stawać :D
  Na palcach stawać??? Chyba cię pogięło. Nie jestem kurduplem, ale nawet najtańszej tirówki nie sypałbym na palcach... jeszcze czego, żebym się żylaków może nabawił, co ???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam, gdzie praca jest lekka i przyjemna, a towarzystwo mieszane, seks dosłownie wisi w powietrzu. I to jest zgodne z naturą. Nie należy z tym walczyć i tego piętnować.
W każdym miejscu pracy takie rzeczy się dzieją, bo natura ludzka nie jest monogamiczna! Jednym udaje się stłamsić w sobie tą naturę a innym nie.Zatem nie tylko w UM, czy starostwie seks wisi w powietrzu. Tajemnicą Poliszynela jest to co dzieję się w niektórych jednostkach podległych.Nie ma znaczenia, czy to radna, kierowca, kierownik, czy referent. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym miejscu pracy takie rzeczy się dzieją, bo natura ludzka nie jest monogamiczna! Jednym udaje się stłamsić w sobie tą naturę a innym nie.Zatem nie tylko w UM, czy starostwie seks wisi w powietrzu. Tajemnicą Poliszynela jest to co dzieję się w niektórych jednostkach podległych.Nie ma znaczenia, czy to radna, kierowca, kierownik, czy referent. 
Hihihi ....z uwzględnieniem niektórych młodych żon samorządowych notabli ... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym miejscu pracy takie rzeczy się dzieją, bo natura ludzka nie jest monogamiczna! Jednym udaje się stłamsić w sobie tą naturę a innym nie.Zatem nie tylko w UM, czy starostwie seks wisi w powietrzu. Tajemnicą Poliszynela jest to co dzieję się w niektórych jednostkach podległych.Nie ma znaczenia, czy to radna, kierowca, kierownik, czy referent. 
Dlatego toalety są non stop blokowane w UM, żeby tylko coś złego z tego nie wynikło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj dzieje się dzieje i tylko czekać aż coś gruchnie, pewne zachowania powinny być bezwzglednie tępione. Odwagi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...